fbpx

Wypoczynek

z dietą

ośrodek z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Dieta Dr Dąbrowskiej

Ośrodki

Zrzucenie nadprogramowych kilogramów na własną rękę dla większości z nas może okazać się karkołomną misją. Posiadanie fragmentarycznej wiedzy na temat procesów metabolicznych i zasad zdrowego odżywiania, brak motywacji i racjonalnego planu odchudzania nie ułatwiają drogi do osiągnięcia celu, jakim jest smukła linia i dobre samopoczucie. Odpowiedzią na potrzeby ogromnej liczby osób pragnących zawalczyć o swoje zdrowie i szczęście są ośrodki dr Ewy Dąbrowskiej – niezwykłe miejsca zrzeszające profesjonalistów dzielących się swoją wiedzą oraz osoby pragnące kompleksowo zadbać o swoje ciało i ducha.

Doktor Dąbrowska

Ośrodki, gdzie zrzucisz zbędne kilogramy

Ośrodki z dietą Dąbrowskiej powstają w całej Polsce. Z roku na rok na mapie naszego kraju przybywa miejsc, gdzie organizowane są wczasy odchudzające opierające się na zasadach opracowanych przez dr Ewę Dąbrowską – wieloletniego, cenionego pracownika Akademii Medycznej w Gdańsku, autorkę 50 prac i ponad 100 doniesień naukowych. W swojej wieloletniej pracy badawczej dr Dąbrowska skupiła się na wpływie pożywienia na rozwój chorób cywilizacyjnych. Efektem wnikliwych badań jest dieta owocowo-warzywna, która zrewolucjonizowała dietetykę nie tylko w Polsce, ale również na świecie.Zastępując przetworzone i modyfikowane genetycznie jedzenie głównie surowymi warzywami i owocami, nie tylko gubimy zbędne kilogramy, ale przede wszystkim  odtruwamy organizm z toksyn, które latami gromadziły się w ciele, aktywujemy naturalną zdolność do samoregeneracji, odmładzamy komórki. Liczne badania dowodzą, że u pacjentów będących na diecie Dąbrowskiej normują się wyniki badań, goją się blizny, cofają zwyrodnienia, zanikają symptomy alergii i depresji. Ośrodki z dietą Ewy Dąbrowskiej mają na celu propagowanie prozdrowotnych wzorców, służenie osobom cierpiącym na nadwagę i inne schorzenia.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ośrodki motywujące i dające nadzieję na lepsze życie

Prowadzone przez nas ośrodki z dietą Ewy Dąbrowskiej wykazują dużą skuteczność w walce z nadwagą. Intensywny, opracowany przez ekspertów program przynosi fenomenalne rezultaty – każdy wczasowicz odpoczywający w ośrodku z dietą Dąbrowskiej chudnie około 7 kg. A to dopiero początek drogi.

Kuracjusze przyjeżdżający do Ułańskiej Zagrody na tygodniowy czy dwutygodniowy turnus całkowicie zmieniają swoje złe nawyki żywieniowe, mają okazję uczestniczyć w zajęciach sportowych, wykładach edukacyjnych, mają dostęp do sauny i usług fizjoterapeutów. Dajemy możliwość wykonania biorezonansu oraz testów na alergie pokarmowe, co pozwala na znalezienie optymalnego sposobu żywienia dla każdej osoby.

Ośrodki diety dr Dąbrowskiej otaczają gości opieką dietetyków, fizjoterapeutów, animatorów, pielęgniarzy i psychologów dbających o komfort każdego kuracjusza. Połączenie racjonalnego odżywiania według zasad postu Dąbrowskiej, aktywność fizyczna, warsztatowe zajęcia, wsparcie kadry i innych wczasowiczów sprawiają, że pobyt w ośrodku z dietą dr Dąbrowskiej jest inspirującym doświadczeniem dającym zastrzyk energii i siłę do działania, również po powrocie do normalnego, codziennego życia.

Rewolucyjna dieta dr Dąbrowskiej

Ośrodki, w których nie tylko schudniesz,
ale również odpoczniesz

Ośrodki z dietą Dąbrowskiej stwarzają doskonałe warunki nie tylko do redukcji obwodów, ale też relaksu. Ułańska Zagroda jest miejscem szczególnym. Położony we wsi Załom w województwie zachodniopomorskim dworek zachwyca swoimi pięknymi wnętrzami nawiązującymi do historii 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o walorach okolicy. Zagroda usytuowana jest wśród leśnego zacisza, w sąsiedztwie Drawieńskiego Parku Narodowego. Na przybyłych do Załomia turystów czeka mnóstwo atrakcji. Wycieczki rowerowe, grzybobranie, spływy kajakowe, nordic walking, opalanie nad jeziorem i wizyty w ośrodku sportowym to tylko niewielka część z nich.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Sprawdź

Zapraszamy do Ułańskiej Zagrody